آخرین خبرها
Home / قوانین سایت

قوانین سایت

قوانین سایت :

ثبت نام و فعالیت هر شخص با هر زبان ، نژاد و محل سکونت در این پایگاه آزاد است، اما:

۱-  این پایگاه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد بنابراین از درج هر گونه مطلب که بر اساس قوانين جاری این کشور مشمول عنوان جرم شود پرهيز کنید.

۲-  از درج هر گونه مطلب که به واسطه آن به اشخاص حقيقی يا حقوقی تابع کشور جمهوری اسلامی ايران توهين و يا افترا شود بپرهیزید.

۳-  از درج هر گونه مطلب که بر خلاف عفت عمومی و يا هنجارهای متعارف جامعه باشد و يا به گونه‏ای اهانت به مقدسات، اديان، نژادها، قومیت ها ویا زبان ها تلقّی گردد، خودداری نموده و در حد امکان از مباحث تفرقه انگیز بین اقوام و طرح مطالبی که موجب ایجاد تنش بین اعضای سایت می گردد بپرهیزید

۴-  پرسی کت به دنبال ايجاد فضايی آرام و بدون كشمكش برای كمک به ارتقای فرهنگ و دانش نگهداری از گربه ی پارسی در ميان علاقه مندان مي‏باشد، از اين رو هر نوشته‏ای كه جوّ صميميّت را متشنّج نمايد ناسالم تلقّی مي‏گردد.

۵-  لينك دادن به موسيقی ها و فيلم‏های غيرمجاز و تبليغ برای روش‏های ناسالم كسب درآمد از طريق اينترنت ( سيستم های هرمی ) و فيلتر شكن ها تخلف محسوب مي‏گردد.

۶-  تمامی کاربران می بایست به هنگام ثبت نام در سایت، کلمات مناسبی به عنوان نام کاربری خود انتخاب نمایند، همچنین استفاده از نام های سیاسی ممنوع می باشد.

۷-  از ساخت بیش از یک شناسه کاربری در سایت جداً خودداری فرمایید.

۸-  تمامی اعضا باید توجه کافی را برای نگه داری از پسورد خود داشته باشند.

۹-  این پایگاه در مورد حفظ مطالب ارسالی و اطلاعات اعضاء هیچ مسئولیتی ندارد ولی تمامی سعی خود را برای نگهداری این امانت خواهد کرد.

۱۰-  نمایش مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب می باشد.

۱۱-  علیرغم اینکه مدیریت سایت نیز می تواند نظرات را ویرایش ، حذف و تایید کند وظیفه اصلی این کار بر عهده خود عضو می باشد.

۱۲-  وظیفه کنترل نظرات بر عهده صاحب اکانت می باشد.

۱۳-  مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد ، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک ، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی باشد.همچنین مطالب که توسط اعضا با نام مستعار درج می گردد در صورتی دارای بار حقوقی باشد ، ویرایش یا حذف خواهد شد.

۱۴-  مدیران تالارهای گفتگو از بین اشخاصی که با نام حقیقی ثبت نام نموده و در سایت فعالیت می نمایند انتخاب می گردند.

۱۵-  این سایت محلی جهت تبادل اطلاعات در رابطه با اهداف سایت می باشد. پس لطفاً تنها مطالب مربوط به این موضوع و یا موضوعات وابسته به آن را مطرح کنید.

۱۶-  پیش از مطرح کردن سوال خود از امکان جستجوی سایت استفاده کرده و در صورتی که به جواب سوال خود نرسیدید، اقدام به ساخت گفتگوی جدید نمایید.

۱۷-  لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آن ها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوال های گوناگونی دارید، آنها را در چندین گفتگو مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید.

۱۸-  لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات، از به کار بردن الفاظ و عباراتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده می گردد خودداری نمایید. به خاطر داشته باشید که این سایت محل یادگیری است.

۱۹-  سوء استفاده از امكانات سايت جهت كسب منافع شخصي خلاف قوانين سايت تلقي مي‏گردد.

۲۰-  مدیران پایگاه این اجازه را دارند که درصورت صلاحدید قوانین جدیدی را به موارد فوق اضافه نموده و یا آنها را تغییر دهند

۲۱-  هرگونه کپی برداری از مطالب این پایگاه بدون ذکر منبع ممنوع است.

در صورت عدم رعايت ضوابط فوق پس از غیرفعال شدن حساب کاربری فرد خاطی، مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری و با متخلف برخورد خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *